Archiwum

Powrót do listy aktualności

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów 18.06.2019

W dniu 17.06.2019 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie o  Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pińczowa Pana Włodzimierza Baduraka. W zawodach wzięły udział Szkoły Podstawowe oraz Gimnazja z terenu miasta, a także ościennych miejscowości. W sportowej rywalizacji uczestniczyły dzieci i młodzież w ilości ok. 100 osób. Zawody przebiegały sprawnie w atmosferze Fair Play. Zwycięzcy otrzymali  stosowne medale, a wszyscy którym nie udało się stanąć na podium zostali nagrodzeni dyplomami.

Wyniki Zawodów Pływackich z dnia 17.06.2019 r. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów:

 

Klasa 0-I, rocznik 20011/12

25 m stylem dowolnym

                    

    nazwisko i imię                   szkoła                    czas              miejsce       

kat. chłopcy

1. Hera Michał                         SP Sędowice           31,05                I

2. Remion Bartosz                   SP Złota                  39,30                II

kat. dziewczęta

1. Piasecka Ula                                                        40,24                I

 

Klasa II- III

25 m stylem dowolnym

kat. chłopcy

1. Stolarski Kacper                    SP Motkowice        26,91                 I

2. Cepak Igor                             SP 2                        27,11                 II

3. Karczewski Szymon              SP Brzeście            28,42                 III

4. Wojniak Krzysztof                                                28,55                 IV

5. Duniec Wojciech                   ZS nr 1                    28,76                 V

6. Cepak Dawid                         ZS nr 1                   29,03                 VI

7. Borek Jan                              SP nr 2                    29,03                 VI

8. Pokusa Maciej                      ZS nr 1                    31,52                 VII

kat. dziewczęta

1. Kozieł Zuzanna                    ZS nr 1                   22,07                 I

2. Siwek Maja                          ZS nr 1                   23,17                 II

3. Brzozowska Maja                SP nr 2                   23,76                 III

4. Michalska Alicja                 SP nr 2                    24,62                 IV

5. Adamczyk Katarzyna                                          26,60                 V

6. Burek Natalia                      SP nr 2                    34,20                 VI

7. Rusak Aleksandra               SP nr 2                    34,55                 VII

8. Bochniak Maja                    SP nr 2                    35,25                 VIII

9. Łata Maja                                                            36,25                  IX

10. Urban Odeta                       SP nr 2                   40,35                  X

11. Gil Maja                             ZS nr 1                   40,57                  XI

13. Jaworska Maja                   SP nr 2                   42,46                  XII

 

KLASA IV -V

50m stylem grzbietowym

kat. dziewczęta

1. Kamińska Maja                     SP nr 2                    46,00                   I

2. Trzcińska Daria                     ZS nr 1                    49,16                   II

3. Chlewicka Wiktoria              ZS nr 1                    49,32                   III

4. Wilczyńska Zuzanna            ZS nr 1                    54.68                   IV

5. Cień Julia                             SP nr 2                    56,60                    V

6. Wach Julia                                                            56,69                   VI

7. Gil Wiktoria                          ZS nr 1                    57,95                   VII

8. Wojciechowska Zofia           SP nr 2                    59,94                   VIII

9. Burek Magda                        ZS nr 1                    1.02,34                 IX

10. Pytel Amelia                       ZS nr 1                    1.04,61                 X

11. Fijałkowska Maja               SP nr 2                    1.20,91                 XI

kat. chłopcy

1. Tarka Adam                         SP nr 2                      47,34                    I

2. Galant Wiktor                      ZS nr 1                      50,80                    II

3. Krzak Antoni                       SP Brzeście               51,12                    III

4. Siwek Kacper                      ZS nr 1                      56,28                    IV

5. Sołek Kamil                         ZS nr 1                     1.00,40                  V

6. Socha Mariusz                     ZS nr 1                      1.01,00                 VI

7. Czerw Jakub                        SP nr 2                      1.05,38                 VII

 

KLASA IV - V

50 m. stylem klasycznym

kat. chłopcy

1. Pikul Maciej                         SP nr 2                        47,21                    I

2. Tarka Adam                          SP nr 2                       52,35                    II

3. Wójcik Karol                        SP nr 2                       53,46                    III

4. Krzak Antoni                        SP Brzeście               55,35                    IV

                                           

kat. dziewczęta

1. Chlewicka Wiktoria             ZS nr 1                      52,84                    I

2. Burek Magda                       ZS nr 1                      1.14,16                 II

3. Gil Wiktoria                                                           1.19,00                III

 

KLASA IV - V

50 m. stylem dowolnym

kat. chłopcy

1. Tarka Adam                         SP nr 2                          39,27                     I

2. Krzak Antoni                      SP Brzeście                   39,27                      I

3. Janicki Szymon                    ZS nr 1                         51,47                     II

4. Sołek Kamil                        ZS nr 1                          53,96                     III

kat. dziewczęta

1. Trzcińska Daria                  ZS nr 1                        45,15                   I

2. Chlewicka Wiktoria            ZS nr 1                        47,42                  II

3. Kamińska Maja                   SP nr 2                        47,98                 III

4. Wilczyńska Zuzanna           ZS nr 1                        52,74                  IV

5. Chlewicka Ola                     ZS nr 1                        54,06                  V

6. Gil Wiktoria                        ZS nr 1                        59,51                  VI

7. Wojciechowska Zofia        SP nr 2                         1.13,25               VII