Archiwum

Powrót do listy aktualności

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019

Dzisiaj 19 czerwca 2019 roku w pińczowskich szkołach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Jest to najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego dla wszystkich uczniów. Nadszedł dla nich czas na podsumowania, dowiedzieliśmy się jak poszczególne klasy wypadły w nauce, którzy uczniowie okazali się najlepsi i otrzymali świadectwa z paskiem oraz którzy otrzymali stypendia i nagrody w różnego rodzaju konkursach.

Oficjalnie wakacje rozpoczęło dziś 2412 uczniów z całej gminy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, publicznych, niepublicznych, przedszkoli i punktów przedszkolnych. Należy wspomnieć, że w tym roku naukę kończą ostatnie klasy gimnazjum, co wynika z wprowadzonej reformy oświaty.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 1 w Pińczowie miał miejsce niezwykle wzruszający dla wszystkich moment. Cała społeczność szkolna zebrana w sali gimnastycznej pożegnała przechodzącego na emeryturę Wicedyrektora Sławomira Spaczyńskiego. Z tej okazji nie zabrakło ciepłych słów oraz łez wzruszenia. Wszyscy zebrani odśpiewali symboliczne „Sto lat”, a następnie przedstawiciele grona pedagogicznego, rady rodziców, a także obecny na uroczystości Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak przekazali Panu dyrektorowi podziękowania oraz przygotowane na tą okazję prezenty.

 

zakończenie 1

zakończenie 2

zakończenie 3

zakończenie 4

zakończenie 5

zakończenie 6

zakończenie 7

zakończenie 8