Archiwum

Powrót do listy aktualności

Letnia scena tańca 08.08.2019

Ogrom pozytywnej energii i świetnie spędzony czas z tańcem w roli głównej. Za nami trzydniowe warsztaty realizowane w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury w ramach projektu „Otwarta scena tańca i muzyki”. Ponad 50-osobowa grupa dzieci i młodzieży odbyła intensywne warsztaty taneczne doszkalając lub stawiając pierwsze kroki w różnych stylach tańca.

To była potężna dawka tańca w najlepszej postaci. Uczestnicy mogli rozwijać swoje umiejętności pod okiem cenionych choreografów i instruktorów spełniając swoje taneczne marzenia. Przed nami jeszcze warsztaty tańca ludowego, które odbędą się 19-20 sierpnia. Chętni wciąż mogą zapisać się zajęcia.

Warsztaty były częścią projektu „Otwarta scena tańca i muzyki” realizowanego w partnerstwie z Fundacją Ekorozwój Ponidzia. W ramach projektu odbywają się także warsztaty DJ-skie, za nami już pierwsza grupa zajęć. Dla zainteresowanych pozostało jeszcze 3 wolne miejsca w terminie 23-25 sierpnia. Finałem projektu będzie plenerowe „Zakończenie wakacji”, które odbędzie się 31 sierpnia. Zaprezentujemy wówczas efekty warsztatów tanecznych, DJ-skich i wokalnych jakie odbywają się w ramach „Wakacji z kulturą” w formie prezentacji „uczeń-mistrz”.

Projekt realizowany w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego programem rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020.

 

letnia scena 1

letnia scena 2

letnia scena 3

letnia scena 4

letnia scena 5